Новини

01.01.2018

ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» отримав нагороду «Зірка якості» та звання «Краще підприємство року»

Відповідно до ранжування Національного Рейтингу якості товарів та послуг «Зірка якості» ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» отримав звання «Краще підприємство року» та право використовувати графічне зображення «Зірка якості» для маркування продукції  та послуг протягом року.

 

Рейтинг формується на базі офіційних даних Державних статистичних органів України, і виключає вплив людського фактору на прийняття рішення.  Це єдина в Україні комплексна, об’єктивна, прозора  система, що визначає лідерів, які досягли переваг у бізнесі, на основі принципу ранжування показників діяльності підприємства за звітний період серед всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності.
Як підтвердження завойованого статусу,  Центр отримав експертний висновок, а керівництво  — орден «Слава нації» за вагомий внесок у розвиток економіки України.
Також за видатні професійні досягнення та відданість своїй справі дипломами було нагороджено двох працівників підприємства Барнич Людмилу Семенівну –директора Херсонської філії та Калачова Олександра Петровича начальника електротехнічної лабораторії, що є свідченням високого професіоналізму та кваліфікації.

 

       

29.12.2017

 

Шановні і дорогі колеги!

Щиро вітаємо вас з Новим роком. Хочемо побажати вам рівної і благополучної дороги до успіху, чітких цілей і перспективних планів, невгасаючих сил і дружби колективу, сімейного щастя і вірного благополуччя, високого достатку і незмінної удачі. Нехай новорічна ніч виконає бажання кожного з вас і подарує всім чудовий настрій.


ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр»  проводить випробування

21.12.2017

ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр»  проводить випробування газополум’яного обладнання за допомогою стенду СГИ984 ДМ

 ПрАТ “Миколаївський експертно-технічний центр» розширює сферу послуг та покращує якість виконання робіт. Задля цього регулярно оновлюється обладнання та залучаються висококваліфіковані спеціалісти. З січня 2018 року фахівці Центру мають можливість проводити випробування газополум’яного обладнання за допомогою стенду СГИ 984 ДМ
Стенд СГИ 984 ДМ призначений для випробування газополум’яного обладнання на придатність до експлуатації відповідно до вимог безпеки ГОСТ 9356-75, та НПАОП 0.00-1.30-01 «Правила безпечної роботи з інструментами та пристроями», а також вимог технічних умов, розроблених на підставі вказаних стандартів, відповідно до яких газополум’яне обладнання вважається обладнанням підвищеної небезпеки та повинне проходити обов’язкові періодичні перевірки.
Стенд дозволяє проводити калібрування технічних манометрів та проводити випробування наступного обладнання:
  • Різак типу Р1, Р3;
  • Різаки машинні;
  • Різаки рідкопаливні типу РК (газорізи);
  • Пальники газозварювального типу Г2, Г3, Г3У;
  • Редуктори для газополум’яної обробки;
  • Бачки для рідкого пального;
  • Генератори ацетиленові (АСП).
Також на стенді проводиться перевірка газопровідних гумотканевих рукавів на герметичність та міцність.
Таким чином, наявність стенду дозволяє проводити необхідні перевірки, дотримуючись безпеки та вимог державних наглядових органів.
З питань проведення випробувань на стенді СГИ 984 ДМ  звертатися за
тел. 47-31-61, 47-89-61 м. Миколаїв

01.12.2017

ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» освоїв новий напрямок у роботі.

У квітні 2017 р. ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» отримав свідоцтва про визнання та акредитацію як спроможне виконувати роботи згідно з вимогами Регістру судноплавства України.

Зокрема, це інженерне обстеження гідротехнічних споруд, оцінка технічного стану та паспортизація гідротехнічних споруд. Відповідно до дозвільних документів, спеціалісти Центру можуть робити:
— виміри рівнів шуму і вібрації механізмів, аналіз рівнів шуму та вібрацій на суднах;
— випробування неруйнівними методами контролю: радіографічним, ультразвуковим, капілярним, магнітно-порошковим, візуально-оптичним металоконструкцій судових вантажопідіймальних пристроїв, посудин під тиском, трубопроводів;
— виміри житлових приміщень для моряків та приміщень для відпочинку і вживання їжі у відповідності з вимогами Конвенції;
— діагностику електрообладнання та обладнання автоматизації;
— випробування  ультразвуковим методом захисного шару бетону;
— кліматичні випробування. Виміри з метою визначення відповідності судна вимогам Конвенції 2006 року про працю в морському судноплавстві;
— віброакустичні виміри та випробування.
Наразі, фахівцями ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» вже проведено вібраційні випробування на буксирі одного з провідних підприємств області, власника найбільшого вантажного флоту на річках України.

28.04.2017

Колектив ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» вітає всіх з Всесвітнім днем Охорони праці

Каждый труд необходим,
Важен и почетен.
Все на этом и стоим.
На любой работе
Безопасность — элемент
Не пустых дискуссий.
Вам не нужен инцидент:
Надо, чтобы в курсе
Безопасности своей
Стал сотрудник всякий.
Вы — душою за людей
(Не за железяки!).
Вы охраною труда
Только и живете.
Поздравляем с этим днем!
Счастья на работе!

08.03.2017

Вітаємо всіх жінок з весняним святом – 8 Березня!

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну…
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
Це чудо-в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!
  7514783_13492-650x0