Херсонська філія

 Херсонська філія ПрАТ «МЕТЦ», на даний момент налічує в своєму складі 1біля 10 експертів технічних.

До складу працівників Херсонської філія ПрАТ «МЕТЦ» входять досвідчені фахівці з вищою технічною освітою та стажем роботи в експертно-технічних центрах понад 8 років та на промислових підприємствах понад 20 років.

Очолює роботу філії технічний фахівець, зі стажем роботи 15 років в органах Держгіпрмнагляду в якості технічного інспектора та досвідом роботи на промислових підприємствах понад 20 років.

Директор Херсонської філії ПрАТ «МЕТЦ» Барніч Людмила Семенівна

IMG_1675 Всі технічні експерти Херсонської філії ПрАТ «МЕТЦ» — це інженери, які знають питання виконання роботи підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки не тільки з підручників, це фахівці, які були безпосередніми виконавцями цих робіт на підприємствах.

Так, експерт по вантажопідіймальних механізмам, працював головним інженером спеціалізованої організації, яка займалася безпосередньо монтажем, наладкою та експлуатацією обладнання підвищеної небезпеки.

Експерт по будівництву безпосередньо працював в якості виконавця робіт на будівельних майданчиках.

Маючи достатній стаж роботи на підприємствах, експерти, під час обстеження підприємства проводять аналіз роботи підприємства та надають одночасно практичну та методичну допомогу як консультативного так і технічного питання, як службі охорони праці підприємства, так і технічним службам у вирішенні конкретних питань по усуненню порушень та доведенню умов праці на підприємстві до вимагаємих законодавством нормативів.

За побажанням клієнтів надають безпосередню допомогу в корегуванні, розробці та оформленні експлуатаційної та технологічної документації, проводять консультації з технічних питань.

Роботи по обстеженню підприємства виконуються в співпраці з фахівцями обстежуваного об’єкту з урахуванням всіх побажань клієнта.

Офіс Херсонської філії ПрАТ «МЕТЦ» розташований в центрі міста, і це дуже зручному, в питанні транспортної розв’язки.

Експерти — це не тільки досвідчені фахівці, але і фахівці, які наділені чисто людяними якостями. Непорозуміння з клієнтами за роки роботи філії – відсутні. 


Контакти:

73000, м. Херсон, проспект Ушакова, 48

тел.: +38 0552 44-34-40 — директор

+38 0552 44-34-41 — секретар

+38 0552 44-34-24 — бухгалтер

+38 0552 44-46-86 — факс