Одеський представник ПрАТ «МЕТЦ»

IMAG3728

Директор Одеського представнцтва ПрАТ «МЕТЦ» Іванов Олександр Петрович

Одеське представництво Приватного акціонерного товариства «Миколаївський експертно-технічний центр» з 2009 р. працює на ринку Одеської області.

Основним напрямком нашої діяльності фахівців ПрАТ «МЕТЦ» є проведення експертизи з питань охорони праці та промислової безпеки.

Приватне акціонерне товариство «Миколаївський експертно-технічний центр» проводить експертне обстеження підприємств усіх форм власності для визначення здатності підприємств виконувати ці роботи, оцінку відповідності продукції та систем якості.

IMAG3722Наша перевага:

 • У нас індивідуальний підхід до кожного
 • Гнучка система ціноутворення
 • Ми команда висококваліфікованих фахівців, які регулярно проходять переатестацію.

Ми прагнемо своєчасно впроваджувати нові технології і розширюємо асортимент послуг який на даний момент включає:

 • З експертного обстеження та технічного діагностування з неруйнівними і руйнівними видами контролю устаткування підвищеної небезпеки (котлів, посудин що працюють під тиском, трубопроводи, крани, ліфти тощо.)
 • Відновлення паспортів машин, механізмів та обладнання (котлів, посудин що працюють під тиском, трубопроводи, крани, ліфти тощо.)
 • Електротехнічні вимірювання відповідно до вимог ПТЕЕС, ПУЕ, ПБЕЕС та ППБУ з оформленням відповідних протоколів і технічних звітів.
 • Випробування індивідуальних засобів електрозахисту (рукавички та боти діелектричні, електроінструмент та ін.);
 • Аудит системи управління охороною праці та надання консультативних послуг;
 • Обстеження суб’єктів господарювання з метою визначення стану охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки;
 • Обстеження паспортизація будівель і споруд;
 • Проведення психофізіологічної експертизи працівників, при виконанні робіт підвищеної небезпеки.
 • Проведення експертного обстеження проектної документації.

Як працюють наші співробітники?

Наші співробітники справжні професіонали. Вони вирішують представлені перед ними завдання максимально швидко і якісно, враховуючи всі особливості, що впливають на результат роботи.

Наші клієнти не з чуток знають, що таке увага фахівців, і високий рівень виконання роботи. Нас рекомендують друзям і колегам, і наші клієнти як правило звертаються саме до нас коли виникає потреба в проведення наших робіт.

Ми не тільки постійно вдосконалюємось в професійній сфері, а й освоюємо нові види робіт, затребувані клієнтами.

Наш досвід!!!

Наш досвід досить великий, нам доводилося займатися різними за рівнем складності проектами. У список наших робіт входять такі підприємства, як:

ТОВ «Стікон», ПАТ «Іллічівський судноремонтний завод», КП «Будова», ТОВ «Завод« Тіра», БК«Еталон», ТОВ«УкрКофе», ПАТ« Одеське виробниче об’єднання «Холодмаш», ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», ПАТ «Втормет», ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг», ПрАТ «Одеський коньячний завод», ТОВ «Великодолинський завод ЗБК», ВКФ «Кріопром», ПБГ «Інтобуд», ВАТ «Енергопостачальна Компанія «Одесаобленерго», ТОВ« Енергія і газ Україна», ТОВ «ГТ Проект-Україна», ДП «Автотрейдінг — Одеса», ПАТ«Одесагаз».

Наші контакти:

м. Одеса, провулок Пироговський, 7\9

Директор – Іванов Олександр Петрович

Моб. +38 063 8485257 +38 050 318193

e-mail: ofnetc2013@ukr.net

 

Надіємося на плідну співпрацю.