Атестація зварників

ПрАТ “Миколаївський експертно-технічний центр” проводить атестацію зварників, газозварників, зварювальників напівавтоматичного й автоматичного зварювання.

Консультація за телефоном: +38 (0512) 70-99-07

Атестація зварників є обов’язковою для підприємств, організацій і приватних осіб незалежно від відомчої належності та форми власності, які проводять зварювальні роботи на території України і проводиться відповідно до правил НПАОП 0.00-1.16-96 “Правила атестації зварників” та ISO 9606-1(2,3,4,5).


Згідно НПАОП 0.00-1.16-96 та ISO 9606-1(2,3,4,5) зварників поділяється на первинну, додаткову, періодичну і позачергову.

Періодичну атестацію проходять усі зварники з метою підтвердження їх професійної кваліфікації продовження терміну дії посвідчень на допуск до виконання відповідних зварювальних робіт. Термін періодичної атестації – не рідше одного разу на 2 роки.

Додаткова атестація зварників, що пройшли первинну атестацію, проводиться перед допуском до виконання зварювальних робіт, не зазначених в їхніх посвідченнях, а також після перерви у виконанні відповідних зварювальних робіт понад 6 місяців.

Позачергову атестацію проходять зварники перед допуском до виконання зварювальних робіт після тимчасового відсторонення від роботи за незадовільну якість робіт і порушення технології зварювання.

Атестація зварника включає перевірку теоретичних знань і практичних навичок з конкретних способів зварювання і визначеного виду робіт з використанням стандартних зразків, проведення їх випробувань, складання протоколу і оформлення посвідчення зварника. При перевірці теоретичних знань зварники складають екзамен атестаційній комісії. При перевірці практичних навичок зварювальники виконують контрольні зварні з’єднання.

 

Шановні клієнти, Ви маєте змогу завантажити форму заявки на Ваш комп`ютер, для того щоб самостійно заповнити її та надіслати нам в заповненому вигляді через форму нижче.