Херсонське представництво ПрАТ МЕТЦ

Всі технічні експерти Херсонське представництво ПрАТ «МЕТЦ» – це інженери, які знають питання виконання роботи підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки не тільки з підручників, це фахівці, які були безпосередніми виконавцями цих робіт на підприємствах.

Так, експерт з вантажопідіймальних механізмів, працював головним інженером спеціалізованої організації, яка займалася безпосередньо монтажем, наладкою та експлуатацією обладнання підвищеної небезпеки.

Експерт з будівництва безпосередньо працював в якості виконавця робіт на будівельних майданчиках.

Маючи достатній стаж роботи на підприємствах, експерти, під час обстеження підприємства проводять аналіз роботи підприємства та надають одночасно практичну та методичну допомогу як консультативного так і технічного питання, як службі охорони праці підприємства, так і технічним службам у вирішенні конкретних питань по усуненню порушень та доведенню умов праці на підприємстві до вимагаємих законодавством нормативів.

За побажанням клієнтів надають безпосередню допомогу в корегуванні, розробці та оформленні експлуатаційної та технологічної документації, проводять консультації з технічних питань.

Роботи по обстеженню підприємства виконуються в співпраці з фахівцями обстежуваного об’єкту з урахуванням всіх побажань клієнта.

Офіс Херсонського представництва ПрАТ «МЕТЦ» розташований в центрі міста, і  дуже зручному, в питанні транспортної розв’язки.

Експерти – це не тільки досвідчені фахівці, але і фахівці, які наділені чисто людяними якостями. Непорозуміння з клієнтами за роки роботи філії – відсутні. 


Контакти:

73000, м. Херсон, проспект Ушакова, 48

Тел.: +38 0552 44-34-40 – директор

+38 0552 44-34-41 – секретар

+38 0552 44-46-86 – факс