Одеське представництво ПрАТ “МЕТЦ”

IMAG3728

Директор Одеського представництва ПрАТ “МЕТЦ” – 
Іванов Олександр Петрович

Одеське представництво Приватного акціонерного товариства «Миколаївський експертно-технічний центр» з 2009 р. працює на ринку Одеської області.

Основним напрямком діяльності фахівців ПрАТ “МЕТЦ” є проведення експертизи з питань охорони праці та промислової безпеки.

Приватне акціонерне товариство «Миколаївський експертно-технічний центр» проводить експертне обстеження підприємств усіх форм власності для визначення здатності підприємств виконувати ці роботи, оцінку відповідності продукції та систем якості.

IMAG3722Наші переваги:

 • У нас індивідуальний підхід до кожного;
 • Гнучка система ціноутворення;
 • Ми команда висококваліфікованих фахівців, які регулярно проходять переатестацію.

Ми прагнемо своєчасно впроваджувати нові технології і розширюємо асортимент послуг, який на даний момент включає:

 • З експертного обстеження та технічного діагностування з неруйнівними і руйнівними видами контролю устатковання підвищеної небезпеки (котли, посуди, що працюють під тиском, трубопроводи, крани, ліфти тощо);
 • Відновлення паспортів машин, механізмів та обладнання (котли, посудини, що працюють під тиском, трубопроводи, крани, ліфти тощо);
 • Електротехнічні вимірювання відповідно до вимог ПТЕЕС, ПУЕ, ПБЕЕС та ППБУ з оформленням відповідних протоколів і технічних звітів;
 • Випробування індивідуальних засобів електрозахисту (рукавички та боти діелектричні, електроінструмент та ін.);
 • Аудит системи управління охороною праці та надання консультативних послуг;
 • Обстеження суб’єктів господарювання з метою визначення стану охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки;
 • Обстеження паспортизація будівель і споруд;
 • Проведення психофізіологічної експертизи працівникам, що виконують роботи підвищеної небезпеки;
 • Проведення експертного обстеження проектної документації.

Як працюють наші співробітники?

Наші співробітники справжні професіонали. Вони вирішують представлені перед ними завдання максимально швидко і якісно, враховуючи всі особливості, що впливають на результат роботи.

Наші клієнти не з чуток знають, що таке увага фахівців, і високий рівень виконання роботи. Нас рекомендують знайомим і колегам, і наші клієнти, як правило, звертаються саме до нас, коли виникає потреба в проведення наших робіт.

Ми не тільки постійно вдосконалюємося у професійній сфері, а й освоюємо нові види робіт, затребувані клієнтами.

Наш досвід!!!

Наш досвід досить великий. Нам доводилося займатися різними за рівнем складності проектами. У список наших робіт входять такі підприємства, як:

ТОВ «Стікон», ПАТ «Іллічівський судноремонтний завод», КП «Будова», ТОВ «Завод «Тіра», БК «Еталон», ТОВ «УкрКофе», ПАТ «Одеське виробниче об’єднання «Холодмаш», ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування», ПАТ «Втормет», ТОВ «Хай-Рейз Констракшнз Холдинг», ПрАТ «Одеський коньячний завод», ТОВ «Великодолинський завод ЗБК», ВКФ «Кріопром», ПБГ «Інтобуд», ВАТ «Енергопостачальна Компанія «Одесаобленерго», ТОВ «Енергія і газ Україна», ТОВ «ГТ Проект-Україна», ДП «Автотрейдінг-Одеса», ПАТ«Одесагаз».

Наші контакти:

м. Одеса, провулок Пироговський, 7\9

Директор – Іванов Олександр Петрович

Моб.: +38 063 848 5257

E-mail: ofnetc2013@ukr.net

Сподіваємося на плідну співпрацю.