Первинна, періодична, проміжна та позапланова перевірка цистерн для перевезення небезпечних вантажів

На всі запитання, стосовно проведення перевірки, ви можете отримати відповідь за телефонами:

+38 (0512) 70-99-07 – Секретар
+38 (096) 290-81-11 – Начальник лабораторії Коваль Олександр Альбертович

ПрАТ «МЕТЦ» є уповноваженою організацією на проведення перевірок цистерн для перевезення небезпечних вантажів відповідно до «Порядку перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів», затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України та Міністерства внутрішніх справ України від 12 травня 2015 року №166/550, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 червня 2015 року за №663/27108.

Щоб оцінити повну картину технічного стану цистерн для перевезення небезпечних вантажів, передбачені наступні етапи перевірки:

  • перевірка технічної документації на цистерну;
  • перевірка відповідності конструкційних характеристик заданому типу цистерни;
  • зовнішній огляд конструкції цистерни, який включає метод візуального контролю, ультразвуковий контроль товщини матеріалу, магнітопорошковий контроль зварних з’єднань (за необхідністю);
  • внутрішній огляд конструкції цистерни;
  • випробування цистерни на герметичність та гідравлічне випробування;
  • перевірка належного функціонування обладнання цистерни.

Виконання цих етапів дає інформацію про умови експлуатації, ремонту, модернізації цистерни, оцінку залишкового стану товщини металоконструкцій, якість та надійність його зварних з’єднань, та якість її кріплення, стан внутрішнього захисного покриття, якщо воно є, працездатність та правильність регулювання її обладнання в різних режимах експлуатації.

 Роботи з первинної, періодичної, проміжної та позапланової перевірки цистерн проводяться на виробничих дільницях розташованих у м. Миколаєві та м. Запоріжжі.

Високий рівень виконання перевірок забезпечується кропіткою працею та відповідальним ставленням кваліфікованих експертів, а високий технологічний рівень проведення експертиз досягається застосуванням сучасного обладнання та методів технічної діагностики.

Після виконання перевірки та оформлення результатів замовник отримує Свідоцтво встановленого зразка про проходження відповідного виду перевірки. Експерт наносить на ідентифікаційну табличку цистерни особисте клеймо, якщо висновок перевірки є позитивним.

Запрошуємо виробників, власників, операторів та орендарів цистерн на проведення перевірки.

Замовити послугу з проведення перевірки ви можете, надіславши заявку на E-mail: nikeksp@gmail.com

Місце розташування виробничих дільниць:

Шановні клієнти, Ви маєте змогу завантажити форму заявки на Ваш комп`ютер, для того щоб самостійно заповнити її та надіслати нам в заповненому вигляді через форму нижче.