Про нас

ПрАТ «Миколаївський експертно-технічний центр» працює на ринку експертних послуг з 1999р., за роки роботи ми завоювали довіру багатьох замовників по всій Україні. Маємо свої представництва в Херсонській, Одеській, Кіровоградській, Запорізькій та Черкаській областях.

Основний персонал ПрАТ «МЕТЦ» — технічні експерти з  промислової  безпеки, аудитори з оцінки відповідності продукції за технічними регламентами та інженери-випробувачі.

Організація складається зі структурних підрозділів:

  • Інспекційний орган;
  • Лабораторія технічної діагностики та методів неруйнівного контролю;
  • Електротехнічна лабораторія;
  • Орган з оцінки відповідності «НікоСЕПРО»;

Випробувальний центр, до складу якого входить:

  • випробувальна лабораторія;
  • вимірювальна лабораторія;

Відділ системи професіонального психофізіологічного добору.

Випробувальні підрозділи нашого підприємства оснащені сучасною випробувальною технікою, мають стенди та обладнання. ПрАТ «МЕТЦ» акредитовано у Національному агентстві по акредитації України з ISO 17020, ISO 17025, ISO 17065. Отримали Дозволи Держпраці України на право проведення технічного огляду, випробування, експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Організація має систему якості по ISO 9001 з 2008 року.

Основними цілями нашого підприємства є орієнтація на якість послуг, що надаються, та постійне сприяння підвищенню рівня стану охорони здоров’я працюючих та промислової безпеки, щоб на підставі довіри, незалежного підходу і взаємної поваги зробити наших замовників нашими постійними партнерами.

Практичне застосування європейського досвіду технічного діагностування, охорони праці та промислової безпеки і суворе дотримання вимог українського законодавства, дозволяє успішно і прогресивно працювати нашому підприємству в сфері промислової безпеки, реалізуючи повний комплекс експертних послуг, що неоднаразово підвердженно нагородами.

Орган з оцінки відповідності «НікоСЕПРО» (ООВ«НікоСЕПРО»)

З 2014 року на базі підприємства функціонує призначений та акредитований у відповідності до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17065:2014 орган з оцінки відповідності, основною метою якого є оцінка відповідності вимогам технічних регламентів та добровільна сертифікація продукції.

ООВ «НікоСЕПРО»  має великий досвід роботи з оцінки відповідності продукції як вітчизняної та імпортованої. З нами працюють виробники з Польщі, Італії, Німеччини, Швеції, Туреччини, США, Китаю, Кореї.

Аудитори органу успішно пройшли підготовку та сертифікацію на виконання робіт згідно вимог технічних регламентів.

ДП «Учбовий центр»

Проводить навчання й перепідготовку, підвищення кваліфікації по робочих професіях, проводить навчання посадових осіб з питань охорони праці й промислової безпеки.
ДП “Учбовий центр” має ліцензії Міністерства освіти й науки України з 19 вересня 2001 року й дозвіл Держгірпромнагляду України з 10 квітня 2001 року на проведення робіт.

Підприємство має філії в інших містах, що дозволяє оперативно оказувати послуги по всій території України.

struktura_foto