Запорізьке представництво ПрАТ “МЕТЦ”

 

Основні напрямки діяльності  – це експертиза охорони праці та промислової безпеки.

Основними цілями нашого підприємства є орієнтація на якість послуг, що надаються; постійне сприяння підвищенню рівня стану охорони здоров’я працюючих та промислової безпеки; щоб на підставі довіри, незалежного підходу і взаємної поваги зробити наших споживачів нашими постійними партнерами.

Запорізьке представництво ПрАТ МЕТЦ лідер в практичному застосуванні європейського досвіду технічного діагностування, охорони праці та промислової безпеки і суворе дотримання вимог українського законодавства, дозволяє успішно і прогресивно працювати нашому підприємству у сфері промислової безпеки, реалізуючи повний комплекс експертних послуг.

Наш персонал — це висококваліфіковані експерти технічні з охорони праці та промислової безпеки, що пройшли навчання та постійно підвищують свій технічний рівень у системах Держгірпромнагляду і Мінрегіонбуду України, здатні прикласти свої знання й уміння для вирішення проблем у галузі якості, охорони праці та промислової безпеки.

При існуючому стані об’єктів підвищеної небезпеки вимоги до глибини аналізу при оцінці технічного стану контрольованого об’єкта повинні бути значно підвищені. Від того, наскільки професійно, достовірно і в повному обсязі проведена діагностика об’єкта, залежить життя людей. Тому в своїй роботі ПрАТ “Миколаївський експертно-технічний центр” використовує всі необхідні методи контролю. Так, обстеження устатковання підвищеної небезпеки та продовження терміну служби передбачають проведення всього комплексу робіт з неруйнівного контролю: ультразвуковий контроль, ультразвукова товщинометрія, магнітопорошкова дефектоскопія, капілярна дефектоскопія, тепловізійний контроль, обстеження будівельних несучих конструкцій, видача технологічних рішень, розрахунки на міцність і т.д.

Наші постійні клієнти – це ПАТ “ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО”, ТОВ “Квас Бевериджиз”, ПАТ “ЗАПОРІЖКОКС”, ПАО «Мотор Січ», ВАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «Укрграфіт», ТОВ «Запоріжнафтопродуктгруп», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат», ПАТ «Запорізький вогнетривний завод», ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод», ЛГЗ «Хортиця», ТOВ “Мелітопольські теплові мережі” ПАО “Запорізький масложиркомбінат”.

Практичне застосування європейського досвіду технічного діагностування, охорони праці та промислової безпеки дозволяє успішно і прогресивно працювати підприємству у сфері промислової безпеки, реалізуючи повний комплекс експертних послуг як на території України, так і у майбутньому за її межами.


Контакти:

м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 12

Директор – Тимошенко Олександр Сергіойвич

Тел.\факс: +38 061 286 8880

Моб.: +38 066 666-91-61

E-mail: zapfilnetc@ukr.net